המרכז לסוחר אופציות

Build

מדוע כדאי
לרכוש מנוי
לכל החיים

למה כדאי לי לעשות מנוי? ... מה ההבדל בין לעשות מנוי או לקנות קורס יחיד? התשובה פשוטה, יותר קורסים, יותר ידע במחיר משתלם יותר. הכל כבר בפנים ולא צריך לחפש מה ללמוד. המסלולים ברורים וממוקדים כך שאתם מביאים רק את עצמכם ואנחנו עושים לכם סדר מההתחלה לסוף.

המנוי תמיד מתעדכן בקורסים חדשים ואין צורך לשלם יותר ממחיר המנוי. זהו מנוי לכל החיים ואיננו מוגבל בזמן. תהיה לכם גישה לכל הקןרסים הרשומים במסלול ועוד קורסים נוספים שנעלה בתחום המנוי אשר בחרתם. המנוי גם כולל אינדיקטורים וסיגנלים אשר ניתן להוריד במסגרת המנוי.

ספרו לי עוד
1/4 להבין
Design

תמיד יש
מה ללמוד

100+קורסים
בשוק ההון יש תחומים רבים ללמוד
אנחנו מלמדים הכל

5000+ שעות למידה
כדי להפוך את הכישרון שלך
למשהו אמיתי

עם תמיכה אמיתית 1 על 1
אשר תקפיץ את יכולת המסחר שלכם למעלה, כמה רמות מעל כולם

200+ אינדיקטורים
אתם מקבלים אינדיקטורים ייחודיים אשר נותנים יתרון משמעותי במסחר

להמשיך
2/4 לחקור
Deploy

לדעת
זה לנצח

כולם יודעים שידע זה כוח ושוק ההון זה מקצוע. אי אפשר לנצח בלי ידע ובלי יתרון על פנוי אחרים. בשוק ההון אף אחד לא רוצה להפסיד וגם אתם לא.

מי שרוצה לנצח צריך ללמוד והרבה, הרבה תחומים והרבה יותר הזדמנויות, אתם תרצו לדעת יותר, ולכן בנינו לכם מסלולים ייחודיים עם כל הידע כבר בפנים.

מה עוד?
3/4 לדעת
Get Started

זה הזמן ללמוד בדרך ובזמן שלכם

Eduma2 הוא התוספת המושלמת לערכת הכלים שלך אם אתה:

סוחר מתחיל בתחילת בדרך (ומתקדמים ברמות מסחר שונות)

סוחרים מנוסים אשר רוצים לדעת עוד (אופציות וחוזים לכל הרמות)

סוחרי חוזים, למסחר במרווחים שיטות נוספות לרווח יציב (סוחרי על/סוחרים מנוסים)

סוחרים מקצוענים בתחומים שונים אשר רוצים לעבור למסחר אוטומטי

שדרגו את הידע שלכם
4/4 להתחיל ללמוד
להבין לחקור לדעת להתחיל ללמוד N כל הזכויות שמורות למרכז הישראלי ללימודי שוק ההון 2020 keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down

מסלולי הכשרה למסחר באופציות

אסטרטגיות לשוק עולהאם השוק עולה, וזאת גם הציפייה שלך לתקופה הקרובה. איזה אסטרטגיות הכי כדאי לפתוח ואיך פותחים אותם? מה מחירי המימוש הנכונים? בקורס הזה נראה לך כיצד ליצור אסטרטגיות ספציפיות המפיקות רווחים מגמתיים. נסביר על התנודתיות, ועל אסטרטגיות כגון: calendars, diagonals, covered calls ועוד הרבה אסטרטגיות לשוק עולה.

אסטרטגיות לשוק יורדשוק בירידה ותנודתיות גבוה נותנים לסוחרים הזדמנות מדהימה למכור אופציות יקרות ולהרוויח מירידה בערך שלהם. אנו מכסים את האסטרטגיות המועדפות עלינו כדי להרוויח גם כשמניות נופלות כמו iron condors, strangles.

יסודות המסחר באופציות – השלמת שלושת החלקים מספקים את כל החומר הנדרש על מנת שתהיה לכם יכולת לשלוט ביסודות האופציות. להלן סקירה קצרה של החומר הנלמד בקורס: למדו על אופציות קול ופוט, יסודות האופציות, משחק זמן, תנודתיות, היווניות, קניה ומכירה של אופציות בצורה פרקטית במערכת מסחר.

מהו תהליך למידת תחום האופציות?

אסטרטגיות לשוק ניטרלינכון שזה היה יכול להיות נהדר אם לא היית צריך “לבחור” או “לנחש” את הצעד הבא של המניה, למעלה או למטה? חוץ מזה, אינספור נתוני מחקר ונתוני שוק הוכיחו שאפילו החברות הגדולות והטובות ביותר בוול סטריט אינן טובות יותר מ- 50/50 עם בחירות המניות שלהן. היופי של האופציות הוא שאתה לא יכול לסחור בשוק בטווח ניטרלי למעלה או למטה. בקורס הזה תלמד לבנות אסטרטגיות לא כיווניות שמרוויחות אם המניה עולה, יורדת או נשארת במקום.

ניהול תיק השקעות באופציותיש אנשים שכאשר הם שומעים  “ניהול תיקים”, הם מניחים אוטומטית שצריך להיות בעל תואר במימון ועם רישיון לניהול תיקים, על מנת שיצליחו להבין את המושגים והאסטרטגיות, וזה לא המקרה. ובמודול זה תוכלו לראות מדוע ניהול מסחר וסיכונים הם משהו שכל אחד יכול ללמוד איך עושים אותו. אנו נראה לכם כיצד לעקוב אחר הפוזיציות שלכם, לקבוע את גודל הפוזיציה, נלמד לחשב ביתא של תיק השקעות ולגדר את הסיכון מפני נפילות קשות בשוק.

מסלולי למידה באופציות

מידע לסוחר האופציות

אודות

המרכז לסוחר אופציות

  TRENDING
הבא
Prev

Callout

המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון

הצטרפו לקהילה שלנו עם למעלה מ- 2000+ סטודנטים פעילים

ללמוד עכשיו