המרכז לסוחר אופציות

No Content Available

מסלולים למתחילים

אם אתם חדשים לחלוטין במסחר ורוצים ללמוד את התחום הזה , בנינו עבורכם מסלולים כך שאתם צריכים לעבור שלבים רבים על מנת שתהפכו לסוחרים מקצוענים. אין פה קורס אחד וגמרנו… ,,, אתם לא תהיו מקצוענים ברגע וגם לא בעוד חודש. זה לוקח זמן… כמה זמן?? לא פחות משנה. מצטערים שאנחנו אלו שמבשרים לכם את זה. אם מישהו הבטיח לכם משהו אחר אולי הוא קוסם אבל וודאי לא מנטור אמיתי שיודע מה סוחר צריך על מנת שיהיו לו את כל הכלים להפוך לסוחר מצליח, ומה זה סוחר מצליח בשבילנו? סוחר מצליח זה מישהו שמרוויח כסף בכל חודש משוק ההון. ואנחנו לא נכנסים למכירת חלומות לאנשים, לעזוב את העבודה ולעבוד מכל מקום בעולם, אנחנו לא שם. הפוך… מי שמרוויח כסף בשוק ההון עובד עבור עצמו ועובד יותר קשה מכל השכירים. אבל אני לא יודע אם זה נקרא עבודה. בשבילנו לא לעבוד זה עונש. שוק ההון זה הרבה יותר מלעבוד וגם מלהרוויח כסף. זה משהו אחר, משהו שלא ניתן להסביר. כמובן אם אתם בצד המנצח. אנחנו רוב הזמן (80% מהזמן) בפיתוחים של אסטרטגיות וניתוח נתונים ולא יושבים כל היום מול המסך ומנסים “לדוג” כסף. היתרון בפיתוח אסטרטגיות הוא שאסטרטגיה מנצחת היא כמו לפרוס רשת ולא צריך לעמוד עם חכה.

אבל אם אתם קוראים את זה, הגעתם למקום הנכון, וראיתי בחיי אנשים אשר מלמדים אחרים לסחור בשוק ההון כאשר הם בחיים שלהם לא עבדו יום אחד בשוק ההון, ואני לא מדבר על לסחור מהבית, זה לא נקרא לעבוד בשוק ההון. אנחנו עובדים בשוק ההון יותר מ 20 שנים, לא רק במסחר אלה גם בפיתוח מערכות, ניהול ותפעול בסיסי נתונים, הבנת תהליכים מבק אופיס עד פרונט ויש לנו אין ספור ידע אותו אנחנו חולקים עם אחרים.

פירקנו כל קטע לנושאים והמודולים החשובים ביותר שיעזרו לכם לפרוץ במהירות את עקומת הלמידה.

בניית בסיס איתן והבנה כיצד שוק ההון באמת עובד היא קריטית להצלחתכם לטווח הארוך ויכולתכם לסחור ולהרוויח בעקביות במסחר. ושוב, אם אתם חדשים לחלוטין במסחר, מסלול זה נוצר בדיוק בשבילך. תיארנו בקפדנות את המסלול כך שכל צעד מתמקד בנושאים החשובים ביותר שיעזרו לכם לפרוץ במהירות את עקומת הלמידה למסחר בשוק ההון. קחו את הזמן שלך בזמן שאתם עוברים כל הדרכה ואל תתביישו לשאול שאלות בדרך.

תיאור המסלול למתחילים

נושאים נלמדים

תוצאות למידה

  • ניתן לכם סקירה על אופציות.
  • נבין את ההבדל בין אופציה למניה.
  • נכיר את פרטי חוזה האופציה.
  • נראה את פרופיל הסיכון של קונה ומוכר, גרפי סיכון, יתרונות מוכר האופציות.
  • נלמד על מסכי אופציה, שרשראות אופציות, ופקיעה.
  • נבין את ההבדל בין קונה ומוכר של אופציה.
  • גרפי סיכון של אופציות.
  • נבין את פרופיל הסיכון.
  • ראה דוגמאות לסחר BACK TRADE
  • הבינו כיצד להרוויח מתנודתיות – היתרון האמיתי שלנו במסחר

קורסים בסיסיים במניות למתחילים

מידע לסוחר המתחיל

No Content Available

אודות

המרכז לסוחר

No Content Available
  המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון
הבא
Prev