ערך הזמן וחשיבותו

האם אני באמת צריך לשלוט בהתאמות כדי להיות סוחר  אופציות מוצלח?
התשובה היא לא. היכולת לבצע התאמות טובות איננה חשובה יותר מכניסה למסחר שלך. למרבה האירוניה רוב הסוחרים מניחים כי התאמה והגדרת עסקאות שהולכות רע הן ההיבט החשוב ביותר אך זה לא. אם אתם מתחילים עם פוזיציה גרועה (מחיר פקיעה לא נכון, אסטרטגיה שגויה, תמחור נורא וכו ‘) שום כמות של התאמות לא יכולה לעזור לכם לאורך זמן. במקום זאת, עליכם להתמקד בפתיחת פוזיציות קטנות קטנות בסבירות גבוהה להצלחה בשמירה על התיק הכללי שלך כמה שיותר ניטרלי. כלומר, לא להיות יותר מדי שורי או לפתוח אסטרטגיות רבות מבלי להבין מהו הכיוון הכללי של התיק. אם תעשו זאת בעקביות ולעולם לא תבצעו התאמה, תהיו סוחרים מצליחים לטווח הארוך, על ידי כניסה לעסקאות בהסתברות גבוהה על בסיס עקבי. ביצוע התאמות יגדיל את התשואות שלכם וישפר את הביצועים שלכם אך בקנה מידה קטן מאוד בהשוואה לצורך להזין נכון עסקאות חדשות.

האם עלי להתבונן במיקום הדלתא הכללית או בדלתא של אופציה בודדות בעת תכנון התאמה?
שניהם. ראשית, כאשר אתה מתכנן להתאים עמדה אישית, עליך לעקוב אחר הדלתא של הפוזיציות הקצרות. לדוגמה, אם מכרתם put credit spread, היית עוקב אחר האופציה הקצרה שמכרת. הסיבה לכך היא שזה יתן לך הבנה טובה יותר של ההסתברות החדשה שלך להפסיד או להרוויח במסחר על ידי התבססות הדלתא של אופציה אינדיבידואלית. בשלב הבא, כאשר אתה מעוניין להוסיף עסקאות חדשות לתיק שלך, חשוב גם שתשקול את הדלתא המשוקללת. אם כבר יש לך יותר מדי דלתות חיוביות, ייתכן שתראה שאתה מוריד כמה עסקאות רווחיות או מתחיל להוסיף עסקאות שוריות עם דלתא שלילית.

האם יש טריגרים למועד, מתי כדאי להתחיל לבצע התאמה?
שימוש בדלתא 30 הוא סמן טוב לשימוש בכדי להתחיל לבצע התאמות בעסקאות פרמיה קצרות כגון credit spreads, iron condors, and strangles. מכיוון שרוב העסקאות שלנו ממוקמות ברמת סטיית תקן אחת (או בערך דלתא של 15), אנו משתמשים ב – דלתא 30 דלתא כ”נקודת ההדק” שלנו להתאמה. עם אסטרטגיית פרמיה קצרה, אם השוק בודק צד אחד של המיקום והדלתא של האופציה הקצרה שלך גדלים מ -15 ל -30 דלתא זאת נקודה שאתה צריך לפעול. כמו תמיד זו רק נקודת התחלה. יש סוחרים השתמש בדלתא של .40 או של .50 אם הם מוכנים לתת למסחר לנוע קצת יותר ורוצים רק לתקן בעת הצורך. אין דרך נכונה או לא נכונה לעשות את זה כאן; אתה יכול להשתמש בכל דלתא שאתה רוצה כ קו מנחה להתאמות, פשוט הישאר עקבי במתודולוגיה שלך.

 

קורסים באופציות - ההתחלה

מידע לסוחר האופציות

אודות

המרכז לסוחר אופציות

  המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון
הבא
Prev