ערך הזמן וחשיבותו

מסחר לפי כיוון נכס הבסיס

אחד הדברים החשובים למסחר מוצלח הוא כמובן להיות צודק בכיוון. אבל כאשר אנחנו סוחרים באופציות אנחנו לא חייבים להיות צודקים בכיוון. למעשה אנחנו יכולים לטעות בכיוון ועדיין להרוויח כסף, וזה קורה בגלל הגמישות שיש במסחר על אופציות. אבל אחד השלבים החשובים למסחר נכון באופציות הוא כמובן הערכות של כיוון נכס הבסיס, ובאופציות יש יותר מ 2 כיוונים, מפני שבאופציות אפשר להרוויח גם כאשר השוק נשאר במקום ולא זז.

אסטרטגיות לשוק עולה
אם השוק הולך למעלה, אנחנו נראה לך כיצד ליצור אסטרטגיות ספציפיות שמרוויחות משוק עולה כלפי מעלה, כולל אסטרטגיות calendars, diagonals, covered calls, direction debit spreads

אסטרטגיות לשוק ניטרלי
סוחר מוצלח לא צריך “לבחור” או “לנחש” את המהלך הבא של המניה, למעלה או למטה? חוץ מזה, אינספור מחקרים ונתוני שוק הוכיחו כי אפילו החברות הגדולות והטובות ביותר בוול סטריט אינן טובות מ- 50/50 עם מבחר המניות שלהן. היופי באופציות הוא שאתה לא יכול לסחור בשוק בטווח ניטרלי או למעלה או למטה. תלמד לבנות אסטרטגיות לא כיווניות שמרוויחות אם המניה תעלה, תרד או לא תזוז כלל.

אסטרטגיות לשוק יורד
ירידה בשווקים ו- IV גבוהה יותר מעניקה לסוחרים הזדמנות מדהימה למכור אופציות יקרות שיכולות לרדת במהירות בערכן ולייצר רווח. היכולת הזו להרוויח כאשר המניות יורדות, מעניקה לסוחרי האופציות יתרון מעולה בשווקים הפיננסיים. האמת הזו היא שסוחרים גדולים מרוויחים את רובם המכריע של כספם כאשר השווקים נופלים. במודול זה נסקור את האסטרטגיות המועדפות עלינו להרוויח משווקים דובים באמצעות    credit spreads, naked options ועוד… ללמוד כיצד להרוויח כסף בשווקים למטה הוא מרכיב קריטי בשיעור ההצלחה שלך לטווח הארוך.

 

קורסים באופציות - ההתחלה

מידע לסוחר האופציות

אודות

המרכז לסוחר אופציות

  המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון
הבא
Prev