אינדיקטורים להורדה

אינדיקטורים מקצועיים למסחר בשוק ההון

אינדיקטור החוזק היחסי

אינדיקטור החוזק היחסי מודד את עוצמת המנייה למול הברומטר של השוק הוא ה SPY. כאשר אנחנו רוצים לקנות מנייה, אנחנו רוצים לראות שהקו הירוק מעל הקו הלבן, זה מצביע על כך שהמנייה שאנחנו חושבים לקנות יותר חזקה מהשוק עצמו, ולכן חשוב לנו לדעת את הסיגנל הזה. אנחנו נרצה גם לשלב את האינדיקטור הזה עם אינדיקטורים נוספים כמו אינדיקטור הכסף המוסדי, וכך התמונה תהיה לנו ברורה יותר, ויהיה לנו קל יותר לקבל החלטות.

אינדיקטור הכסף המוסדי

אינדיקטור הכסף המוסדי הוא אחד האינדיקטורים החשובים אשר משמשים אותנו לקבלת החלטות וביצוע עסקאות. האינדיקטור מראה בצורה ברורה איפה הכסף המוסדי נמצא, והאם הוא חיובי או שלילי. אנחנו כמובן נרצה להיות בצד של הגופים הגדולים אשר מניעים את השווקים. אנחנו נשלב את האינדיקטור הזה עם עוד אינדיקטורים כמו אינדיקטור החוזק היחסי, וכך נקבל תמונה ברורה לגבי הכיוון הצפוי של המנייה.

IV RANK

אחד המפתחות להצלחה במסחר עם אופציות הוא לדעת האם תמחור האופציות בכל זמן נתון הוא יקר מדי או זול. אנחנו צריכים להתאים את האסטרטגיות שאנחנו פותחים לתנודתיות, בין אם זה לקנות אופציות או למכור. האינדיקטור IV RANK מראה לנו את רמת המחרים של האופציות. 100- 50 האופציות יקרות,  0 – 50 האופציות זולות.

 

אינדיקטור קניות/מכירות יתר

אינדיקטור קניות/מכירות יתר הוא אינדיקטור אשר מצביע על תזמון הכניסה לאחר שכבר קיבלנו החלטה שאנחנו רוצים להיכנס לפוזיציה. האינדיקטור מתזמן את הכניסה לנקודה הנכונה ביותר ובכך אנחנו מקבלים את המומנטום שאנחנו צריכים על מנת שביצוע העסקה יהיה בשער נמוך ובציפייה לעלייה.