אינדיקטורים ל NINJA TRADER8

GEM

פירוק של הנרות לגורמים ותוצאה של כמויות בין BID ו ASK לפי ווליום.

IntraSessionBoxes

אינדיקטור פשוט שיתווה עד 3 תיבות אטומות, מתחילת ההפעלה שלך. שימושי למשתמשים שאוהבים לתחום יום זמנים שונים לתצפית. אינדיקטור זה מתעדכן בכל זמן אמת ויציג את התיבות הקרובות לזמן הנוכחי, גם אם הוא עדיין לא פעיל. שים לב, התקנת מחוון זה תיצור תיקיה באינדיקטורים שלך בשם “BTMM”, שם המחוון יהיה.

supply and demand

אינדיקטור supply and demand מראה לנו את הגושים הגדולים של התמיכה והתנגדות לפי היסטוריית המידע.

Market Profile indicator

פרופיל שוק הוא טכניקת תרשים תוך יומית שתוכנן על ידי ג’יי פיטר שטיידלמאייר, סוחר במועצת הסחר בשיקגו (CBOT), בערך 1959-1985. Steidlmayer חיפש דרך לקבוע ולהעריך את שווי השוק כפי שהתפתח במסגרת הזמן. הרעיון היה להציג מחיר על ציר אנכי לעומת זמן על האופק, והגרפיקה שבעקבותיו היא בדרך כלל צורת פעמון – שמנה יותר במחירי האמצע, עם פעילות שנגרמת ונפח במחירים הגבוהים והנמוכים יותר. במבנה זה הוא זיהה את ההתפלגות הגאוסית ‘הרגילה’ שהוצג בפניו בסטטיסטיקה של המכללות.

Heiken Ashi Delta

סורגי הייקן אשי הוצגו לראשונה לעולם המערבי במאמר “שימוש בטכניקת הייקן-אשי” בפברואר 2004, מגזין TASC. הם בטוחים יפים וחזותיים טובים למגמה. כמו כן, דלתא של HA הפועלת כמומנטום מספקת הזדמנויות שונות.

Particle Oscillato

גרסה זו יכולה לשרטט פסים ירוקים מתחת לאפס (כשהם היו צריכים להיות אדומים) או פסים אדומים מעל לאפס (כאשר היו צריכים להיות ירוקים).

Volume profile

Volume profile לרישיון NT8 לכל החיים. הוא משלב פרופיל נפח של 3 ימים ויום אחד יחד עם vwap. בנוסף הוא משלב את רמות ה- ED של ה- SIM 22.

CongestionBoxOne

כמה סוחרים שאלו אם ניתן לשנות את CongestionBox כדי להפעיל אותו עם פריצת נר אחד. עשיתי קצת עבודה והנה פיתרון שלדעתי עובד טוב עם פריצת נרות אחת. נר אחד פירושו שישנן פריצות שווא בהתאם לגודל הנר.

Stochastic Action Delta

החל מ- GEM Stoch, הוספתי Stoch of the Order Flow Cum Delta. אתה יכול לבחור אם אתה רוצה UDT או BA. על ידי טעינת שני אינדיקטורים תוכלו להראות גם את Stoch של BA וגם את UDT. בנוסף, ניתן להוסיף משקל לדלתא CUM. אני אוהב לראות את סטוץ ‘הרגיל, מכוסה ב- BA ועם UDT. באופן זה, אני יכול לראות מתי יש מגמה. בתמונה זו מקרים של סטוך GEM סטנדרטי.

ATRTicks

גרסה שונה של מחוון ה- ATR הסטנדרטי. הטווח האמיתי הממוצע (ATR) הוא אינדיקטור ניתוח טכני המודד את תנודתיות השוק על ידי פירוק כל טווח מחיר הנכס לאותה תקופה. באופן ספציפי, ATR הוא מדד לתנודתיות

LargeTradesStrategyNT8

מסחר בעסקאות העיקריות שהתרחשו במהלך פרק זמן קצר ובאותו מחיר (הגבל את הקונה / המוכר). גרפים של דקה אחת. לתפוס עודף ווליום.

futureio

ZigZag NT

זוהי גרסה שונה של מחוון ה- ZigZag NT הסטנדרטי.

gemSqueeze

gemSqueeze הוא מחוון המסייע בזיהוי חזותי של פריצות.

MultiPeriodCandles

תצוגה של גרף בתוך גרף לזיהוי שבירת מגמה.

Candle Code

זוהי וריאציה פשוטה של קידוד הפמוטים הדיגיטלי של ויקטור ליכובידוב כפי שניתן לראות. כל פמוט מומר למספר בן שלוש ספרות.

מידע לסוחר האופציות

אודות

המרכז לסוחר אופציות

  המרכז הישראלי ללימודי שוק ההון
הבא
Prev